W tej części strony internetowej prezentujemy efekty pracy członków naszej społeczności. Przybliżamy działalność twórców FabLabu oraz promujemy szeroko pojętą technikę i technologię. Dokładamy starań, by kreatywność, twórczość oraz synergia konstruktorów i wytwórców była inspiracją dla innych gości FabLabu Małopolska. Zależy nam, by prezentacja dobrych praktyk stanowiła świetną okazję do wymiany doświadczeń rozmów i dyskusji.

PREZENTUJEMY NASZE DOŚWIADCZENIA

POKAZUJEMY DOBRE PRZYKŁADY

W FabLabie Małopolska spotyka się wiele ludzi posiadających bardzo dużą wiedzę i umiejętności. Osoby tworzące FabLab Małopolska mają mnóstwo pomysłów i pokładów energii, dzięki którym mogą dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. Czerpiemy ogromną satysfakcję z tworzenia, projektowania, a także współpracy z ludźmi. 
  
FabLab Małopolska to miejsce, które zostało zbudowane przez pasjonatów – dla mieszkańców Małopolski. Oddajemy w Wasze ręce nasze doświadczenia i wiedzę, którą będziecie mogli wykorzystać w pracy nad swoimi projektami.

 

PRZEDSTAWIAMY INSPIRACJE 

Zapraszamy do korzystania z naszych pomysłów i inspiracji, które będziemy prezentować w FabLabie Małopolska. Każdy będzie może znaleźć tu pomysły na kreowanie ciekawych projektów oraz techniki i technologie warte uwagi. Podpowiemy Wam jak wykonać projekty samodzielnie i z jakich narzędzi warto korzystać. Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, tłumaczyć i  inspirować do działania. 

ZRÓB TO SAM

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

EN