ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA O WŁASNYM PROJEKCIE (10.05.2019)

Warsztaty przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy chcą się realizować w projektowaniu i wytwarzaniu rzeczy nietuzinkowych. Po rozpoznaniu Waszych potrzeb podpowiemy jak dany projekt realizować. Wskażemy Wam drogę, jaką trzeba przejść przy jego wykonaniu. Podpowiemy Wam, jakich programów do projektowania i jakich urządzeń należy użyć. W kolejnych etapach możemy nauczyć Was, jak tych programów i urządzeń używać.


Pierwsze zajęcia konsultacyjne są zupełnie bezpłatne. Wycena każdego projektu, który zechcecie zrealizować będzie dokonywana indywidualnie. Projekty można realizować indywidualnie lub w grupie. Konsultacje przeprowadzą nasi wykwalifikowani specjaliści: opiekunem pracowni elektroniki – Piotr oraz modelarzem Dominik. 

 

KIEDY?
W piątek 10.05.2019 od godz. 11.00 do 17.30

 

DLA KOGO ?
Warsztaty przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy chcą się realizować w projektowaniu i potrzebują czujnego oka specjalisty, który pomoże im w realizacji projektów. 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

  1. Wyślij zgłoszenie na: dominik.kulpinski@fablabmalopolska.pl  – podając tytuł „własny projekt”, imię i nazwisko oraz numer telefonu.
  2. Termin przesyłania zgłoszeń i uregulowania opłaty mija 9 maja 2019 r. o godz. 15.00.


PROWADZĄCY:
Dominik Kulpiński – modelarz z długoletnim stażem.

 

06 maja 2019