W FabLabie Małopolska organizujemy szereg wydarzeń bezpłatnych. Z jednej strony są to szkolenia, kursy, spotkania adresowane do różnorodnych grup odbiorców. 
Podejmujemy również współpracę z wolontariuszami, stażystami, którzy w zamian za swoje zaangażowanie i pracę na rzecz FabLabu mogą korzystać z pracowni.
Organizujemy w FabLabie konkursy, w których można wygrywać abonamenty dające możliwość indywidualnej pracy w tej kreatywnej przestrzeni.

BEZPŁATNY DOSTĘP

PŁATNY DOSTĘP

Indywidualny dostęp do naszych pracowni będzie odpłatny. Ceny i zasady na jakich ostatecznie będziecie mogli korzystać z przestrzeni FabLabu Małopolska udostępnimy wkrótce.

 

Pierwsze tygodnie po otwarciu przeznaczamy na konsultacje, które pozwolą nam dopasować ofertę do naszych klientów.
FabLab Małopolska to inicjatywa społeczna realizowana dla mieszkańców naszego województwa, dlatego też ceny, które będziemy oferować z pewnością będą konkurencyjne.

ZASADY, REGULAMINY, BEZPIECZEŃSTWO

W FabLabie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Sprzęt, na którym będziecie pracować spełnia wszystkie normy i wymagania. Zdajemy sobie sprawę, że praca w FabLabie może być niebezpieczna. W tym celu przeprowadzamy szkolenia z zasad obsługi urządzeń, korzystania z pracowni oraz BHP. 
Wszystkie zasady i reguły postępowania w FabLabie precyzuje nasz regulamin oraz procedury. Tworzymy, je po to, by wszystkim użytkownikom FabLabu pracowało się w przyjemnej i przede wszystkim bezpiecznej atmosferze.

 

Regulamin działania FabLab Małopolska - pobierz

Regulamin promocji - pobierz

ZASADY DZIAŁANIA FABLAB MAŁOPOLSKA

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI