W FabLabie Małopolska organizujemy szereg wydarzeń bezpłatnych. Z jednej strony są to szkolenia, kursy, spotkania adresowane do różnorodnych grup odbiorców. 
Podejmujemy również współpracę z wolontariuszami, stażystami, którzy w zamian za swoje zaangażowanie i pracę na rzecz FabLabu mogą korzystać z pracowni.
Organizujemy w FabLabie konkursy, w których można wygrywać abonamenty dające możliwość indywidualnej pracy w tej kreatywnej przestrzeni.

BEZPŁATNY DOSTĘP

PŁATNY DOSTĘP

Indywidualny dostęp do naszych pracowni jest odpłatny. Ceny i zasady na jakich ostatecznie można korzystać z przestrzeni FabLabu Małopolska można znaleźć w zakładce cennik.

 

FabLab Małopolska to inicjatywa społeczna realizowana dla mieszkańców naszego województwa, dlatego też ceny, które będziemy oferować z pewnością będą konkurencyjne.

ZASADY, REGULAMINY, BEZPIECZEŃSTWO

W FabLabie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Sprzęt, na którym będziecie pracować spełnia wszystkie normy i wymagania. Zdajemy sobie sprawę, że praca w FabLabie może być niebezpieczna. W tym celu przeprowadzamy szkolenia z zasad obsługi urządzeń, korzystania z pracowni oraz BHP. 
Wszystkie zasady i reguły postępowania w FabLabie precyzuje nasz regulamin oraz procedury. Tworzymy, je po to, by wszystkim użytkownikom FabLabu pracowało się w przyjemnej i przede wszystkim bezpiecznej atmosferze.

 

Regulamin działania FabLab Małopolska - pobierz

 

ZASADY DZIAŁANIA FABLAB MAŁOPOLSKA

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

EN