pracownia krawiecka fablab, fablab malopolska, szycie, bernina, warsztaty krawieckie

WYDARZENIE ODWOŁANE /// OBUDŹ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ Z THECRAFTCLUB I DOŁĄCZ DO GRONA BOHATERÓW TEJ FUNDACJI ///

Założyciele Fundacji TheCraftClub zrzeszający artystów, wytwórców i marki zapraszają wszystkich ambitnych na inspirujące spotkanie, o projektowaniu, o prowadzeniu swojej ścieżki kariery i drodze do prowadzenia biznesu na skalę światową. Będzie to wyjątkowy warsztat wskazówek od twórców, mentorów i specjalisty ds. e-commerce i marketingu. 

 

Prelegentami spotkania będą:

 

Sylwia Klecha

 • Projektantka obuwia w Instytucie Przemysłu Skórzanego
 • Laureatka konkursu Young Design 2018
 • Swoją kreatywność rozwijała w różnych Fablabach od 2017 roku. Pokaże swoje zaskakujące projekty, które przyczyniły się do sukcesów na arenie międzynarodowej i krajowej. 

  W pierwszym Fablabie znalazłam się, kiedy jeszcze nie wiedziałam, co można tam tworzyć. Było to podczas moich praktyk na stypendium w Niemczech. Po krótkim czasie rozwinęłam skrzydła i stworzyłam kilka projektów, które z dumą zaprezentuję. Pokażę Wam, że ciężka Fablabowa harówka może się naprawdę opłacić i zaprowadzić bardzo daleko m.in. do nagród w prestiżowych konkursach.”

 

Michał Wojewodzic 

 • Twórca marki The Shoemaker
 • Projektant mody
 • Mentor młodych artystów, w szczególności Bohaterów fundacji TheCraftClub 

  The Shoemaker podzieli się swoją historią i opowie o ostatnich trzech zakręconych latach swojego życia, które poświęcił projektowi The Shoemaker. Pogadamy o byciu projektantem, o pasji i o codzienności właściciela firmy. 

  „Postaram się opowiedzieć o kluczowych i przede wszystkim nieoczekiwanych, często zabawnych zwrotach akcji w mojej twórczości. Z własnego doświadczenia wiem, że nie łatwo jest, sprzedać świetny pomysł. Nie robi się łatwiej nawet z gotowym produktem. Szczerze mówiąc, tylko i wyłącznie totalny upór i obsesyjna chęć ociągnięcia celu pozwoliła mi robić w życiu to co robię najlepiej: tworzyć i mam nadzieję, inspirować do kreowania własnych, oryginalnych rzeczy własnymi rękami. Biznes to przede wszystkim ludzie, dlatego wspomnę też o tych, którzy zmienili moje życie i pokazali mi, że warto wspierać innych.”

 

Gość specjalny – Idealnym uzupełnieniem każdego artysty jest wspólnik, który posiada jeszcze większy ogień niż Ty sam. Dlatego spotkanie nie mogłoby się odbyć bez osoby, dzięki której artyści istnieją w Internecie
Mateusz Haber

 • E-commerce Specialist
 • CEO & Founder w: JustIdea
 • Co-Founder & Brand Manager w: Surf Inc.
 • Brand Manager w: PeppeShoes
 • Brand Manager w: The Shoemaker

  „Opowiem, jak dotrzeć do klientów oraz jak zbudować m.in. wizerunek marki i dlaczego Internet to okno na Świat, szczególnie w kwestii sprzedaży. Prelekcja będzie o tym, że w biznesie liczy się tak naprawdę tylko cholernie ciężka praca.”


KIEDY? 17 kwietnia 2019 r., godzina 18.00 (prelekcje ok. 1,5 h + czas na dyskusje)


CENA: Bezpłatnie


JAK SIĘ ZAPISAĆ? 

 1. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: fablab@fablabmalopolska.pl podając w zgłoszeniu tytuł „TheCraftClub”, imię i nazwisko oraz numer telefonu.
 2. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Odpiszemy czy jest wciąż wolne miejsce .
 3. Termin przesyłania zgłoszeń mija 17 kwietnia, do godziny 12.00.

 

GDZIE?
FabLab Małopolska, ul. Królewska 65a, Kraków

 

29 marca 2019