USZYJ ZE MNĄ MAMO, TATO WĘŻA (01.12.2018)

1 grudnia od godziny 10.00-13.00 zapraszamy do  FabLabu Małopolska, przy ul. Królewskiej 65a w Krakowie.W pracowni krawieckiej dzieci z rodzicami uszyją patchworkowego mięciutkiego  kolorowego  węża.  Dzieci będą mogły wybrać materiały, a z nich ułożyć swój własny wzór. Potem wspólnie z mamami zszyją wszystkie elementy na maszynie. Zakończą dzieło wypychając zabawkę- węża specjalnym mięciutkim wypełnieniem…i tak dobrze się bawiąc w wesołej atmosferze stworzą pierwszą własnoręcznie wykonaną przytulankę. Pozostanie tylko wymyślenie imienia dla swojego węża. I GOTOWE.Szkolenie odpowiada na potrzeby mam i tatusiów z dzieckiem chcących w sposób twórczy spędzić razem czas w atmosferze zabawy i wspólnie uszyć patchworkową zabawkę.

 

 

ADRESATAMI SZKOLENIA są mamy lub tatusiowie z dzieckiem (1+1), dziecko w wieku lat 6+, które mają ochotę miło spędzić czas wolny ze swoją pociechą i wspólnie wykonać niepowtarzalną zabawkę. Do udziału w szkoleniu nie jest wymagana żadna wiedza ani umiejętności szycia na maszynie. 

 

 • W wydarzeniu może wziąć udział od 2-10 osób (od 1 do 5 par).
   
 • Szkolenie jest płatne. 55zł za 180min. 
  Uczestnik zobowiązany będzie do uregulowania należności za szkolenie na konto Fundacji „Inteligentna Małopolska” - numer rachunku bankowego: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400.W szkoleniu zagwarantowane będą materiały do wykonania zabawki, która stanie się własnością uczestników wydarzenia. 
   
 • Zgłoszenie należy dokonać mailowo na adres katarzyna.janiw@fablabmalopolska.pl
  O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie prowadzący szkolenie, podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest kolejność zgłoszeń.
  O kwalifikacji w szkoleniu uczestnicy zostaną poinformowani za pomocą maila zwrotnego. Na zajęcia prosimy przynieść potwierdzenie wpłaty na konto.
19 listopada 2018