USZYJ ZE MNĄ MAMO, TATO WĘŻA (01.12.2018)

1 grudnia od godziny 10.00-13.00 zapraszamy do  FabLabu Małopolska, przy ul. Królewskiej 65a w Krakowie.W pracowni krawieckiej dzieci z rodzicami uszyją patchworkowego mięciutkiego  kolorowego  węża.  Dzieci będą mogły wybrać materiały, a z nich ułożyć swój własny wzór. Potem wspólnie z mamami zszyją wszystkie elementy na maszynie. Zakończą dzieło wypychając zabawkę- węża specjalnym mięciutkim wypełnieniem…i tak dobrze się bawiąc w wesołej atmosferze stworzą pierwszą własnoręcznie wykonaną przytulankę. Pozostanie tylko wymyślenie imienia dla swojego węża. I GOTOWE.Szkolenie odpowiada na potrzeby mam i tatusiów z dzieckiem chcących w sposób twórczy spędzić razem czas w atmosferze zabawy i wspólnie uszyć patchworkową zabawkę.

 

 

ADRESATAMI SZKOLENIA są mamy lub tatusiowie z dzieckiem (1+1), dziecko w wieku lat 6+, które mają ochotę miło spędzić czas wolny ze swoją pociechą i wspólnie wykonać niepowtarzalną zabawkę. Do udziału w szkoleniu nie jest wymagana żadna wiedza ani umiejętności szycia na maszynie. 

 

 • W wydarzeniu może wziąć udział od 2-10 osób (od 1 do 5 par).
   
 • Szkolenie jest płatne. 55zł za 180min. 
  Uczestnik zobowiązany będzie do uregulowania należności za szkolenie na konto Fundacji „Inteligentna Małopolska” - numer rachunku bankowego: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400.W szkoleniu zagwarantowane będą materiały do wykonania zabawki, która stanie się własnością uczestników wydarzenia. 
   
 • Zgłoszenie należy dokonać mailowo na adres katarzyna.janiw@fablabmalopolska.pl
  O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie prowadzący szkolenie, podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest kolejność zgłoszeń.
  O kwalifikacji w szkoleniu uczestnicy zostaną poinformowani za pomocą maila zwrotnego. Na zajęcia prosimy przynieść potwierdzenie wpłaty na konto.
19 listopada 2018

Pracownia modelarska

Pracownia projektowa

Pracownia elektroniki

Pracownia druku 3d

Pracownia fotograficzna

Pracownia krawiecka

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI