ŚWIATOWY DZIEŃ POCAŁUNKU – ZAJĘCIA DLA PAR (28.11.2018)

W Międzynarodowym Dniu Pocałunku zapraszamy do nas pary. Podczas dwugodzinnego spotkania każda para uszyje wspólnie dwie podkładki pod kubeczki w kształcie jabłka lub gruszki. Podkładki zostaną uszyte na maszynie wieloczynnościowej. Owocowe podkładki dodatkowo zostaną ozdobione listkiem z filcu.

 

Spotkanie odbędzie się w środę 28 listopada w FabLabie Małopolska, przy ul. Królewskiej 65a w Krakowie w dwóch turach.

I tura 15.00-17.00
II tura 18.00-20.00

 

  • W zajęciach będą mogły wziąć pary – wydarzenie dedykowane jest dla par w związku z Międzynarodowym Dniem Pocałunku przypadającym na 28 listopada. Zajęcia powyższe dedykowane są do osób początkujących i zaawansowanych. Doświadczenie w pracy z maszyną nie jest wymagane. Osoby niepełnoletnie (od 16 roku życia) powinny przedstawić zgodę rodziców na udział w zajęciach i ewentualną odpowiedzialność za skaleczenia przy operowaniu nożem krążkowym. Oczywiście wszystkie prace będą przebiegać pod nadzorem opiekuna pracowni.
     
  • Liczba uczestników od 1 do 3 par w każdej turze zajęć. Łącznie 12 osób (po 6 na każdą turę).
  • Zajęcia przeprowadzi Ewa Pasińska Trener posiada 15-letnie doświadczenie w szyciu patchworków. Prace i dokonania z zakresu patchworku można obejrzeć tutaj - zobacz.
  • Zgłoszenie należy dokonać mailowo na adres ewa.pasinska@fablabmalopolska.pl podając turę, w której para chce uczestniczyć.
    O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie prowadzący szkolenie, podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest kolejność zgłoszeń. Wystarczy przesłanie zgłoszenia przez jedną osobę z pary.
  • Termin przesyłania zgłoszeń do 27.11.2018 r. Szkolenie jest bezpłatne. W szkoleniu zagwarantowane będą wszystkie przybory i materiały koniecznie do uszycia patchworku.

15 listopada 2018