Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


 

 • „Rzeczywiście 3D” dedykowany jest dla uczniów krakowskich szkół ponadpodstawowych, licealnych i technicznych, którzy chcą rozwinąć talenty związane z inżynierią i sztuka projektowania modeli graficznych i użytkowych. Planowany cykl spotkań kursowych w formacie hybrydowym (online  i stacjonarnie w FabLab Małopolska) zakłada wykorzystanie skanera 3D, oprogramowania graficznego Blender oraz gogli Oculus Rift VR do przekazania praktycznej wiedzy o możliwościach tych technik  i wykorzystania w ścieżkach kariery.

DLA KOGO? 

 • Zgłoszenia przyjmowane są do końca października, decyduje kolejność zgłoszeń 
 • Osoby niepełnoletnie zobligowane będą do dostarczenia dokumentów i niezbędnych oświadczeń od rodzica bądź opiekuna prawnego.
   
 • DLA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW UCZESTNICTWO JEST BEZPŁATNE: Program dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego dla uczestników jest w pełni bezpłatny.
 • LICZBA MIEJSC: Ograniczona! Dostępne jest 10 miejsc szkoleniowych dla ambitnych uczniów krakowskich szkół. Pracować będziemy w dwóch pięcioosobowych grupach.

REKRUTACJA I UCZESTNICTWO

REGULAMIN - POBIERZ

 

FAQ 

 1. W ramach wydarzenia organizator zapewnia catering.
 2. Podczas wydarzenia obowiązują aktualne wymogi sanitarno-epidemiologiczne wynikające z pandemii COVID-19. 
 3. Osoby niepełnoletnie zobligowane są do wypełnienia i przesłanie stosownych zgód i oświadczeń od rodzica bądź opiekuna prawnego.
 4. W razie jakikolwiek pytań organizacyjnych zapraszamy do kontaktu fablab@fablabmalopolska.pl

 

ZGŁOŚ SIĘ

Zapraszamy chętnych i aktywnych uczniów z krakowskich szkół ponadpodstawowych, którzy pasjonują się nowoczesnymi technologiami do uczestnictwa w unikatowym projekcie szkoleniowym! Rzeczywiście 3D to program edukacji praktycznej, rozwijający talenty i kompetencje w zakresie nowoczesnych technologii, skanowania, projektowania graficznego i gogli wirtualnej rzeczywistości. Dzięki zapleczu naszego warsztatu fabrykacji FabLab Małopolska i wiedzy eksperckiej, pragniemy przekazać praktyczną wiedzę jak skanować obiekty do formatów 3D, opracowywać je graficznie i stosować  w praktyce w tworzeniu areny wirtualnej rzeczywistości na goglach Oculus Rift.

EN