pracownia krawiecka fablab, fablab malopolska, szycie, bernina, warsztaty krawieckie

Projekt "Serce od serca" - szyjemy serduszka dla pacjentów po mastektomii 
21.01.20 w godzinach 10:00-18:00

Zapraszamy do FabLabu Małopolska, gdzie kolejny raz będziemy wspólnie szyć poduszki - serca dla osób po mastektomii. Pamiętamy, jak ważna jest ich rola rehabilitacyjna. Pragniemy, by każdy pacjent po zabiegu mastektomii miał dostęp do poduszeczki – serca. Przypominamy, że w Krakowie można przyjść do FabLabu Małopolska osobiście i zaopatrzyć się w poduszeczkę Serce Od Serca - zawsze mamy pod ręką kilka serduszek.

ZAPRASZAMY WAS 21 STYCZNIA 2020 – BĘDZIEMY WYCINAĆ SZABLONY, ZSZYWAĆ, WYPEŁNIAĆ KULKĄ SILIKONOWĄ I ZASZYWAĆ, A TO WSZYSTKO W MIŁEJ ATMOSFERZE I Z WYKORZYSTANIEM PIĘKNYCH TKANIN.

 

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny. Zapraszamy do wsparcia projektu SERCE OD SERCA. Możecie podarować nam swój czas i zaangażowanie lub przekazać tkaniny bawełniane (nowe i wyprane) oraz kulkę silikonową. Przybywajcie do nas w godzinach 10:00-18:00 – na godzinę, dwie lub cały dzień. Przybywajcie całymi rodzinami – każdy znajdzie dla siebie wyjątkowe zadanie.Osoby posiadające umiejętność szycia na maszynie wieloczynnościowej i związane już z projektem prosimy o przesłanie maila z orientacyjnymi godzinami wsparcia naszego wydarzenia.

Pozwoli nam to dobrze wykorzystać Wasz czas – mamy nadzieję, że chętnie wesprzecie nas w organizacji spotkania. Napiszcie do nas na adres: ewa.pasinska@fablabmalopolska.pl

 

PROWADZĄCY:Ewa Pasińska, koordynator projektu SERCE OD SERCA w regionie małopolskim.

 

14 stycznia 2020