Wybierając komputer do pracowni projektowej stawialiśmy na komfort pracy. Zadbaliśmy o  to, by wybrane komputery sprostały nowoczesnym programom do komputerowego wspomagania projektowania.
Kompletując komputery do naszej pracowni wzięliśmy pod uwagę wymagania osób, które projektują w 2D i  3D. Biorąc pod uwagę fakt, iż komputery będą wykorzystywane do tworzenia  zarówno prostych, jak i złożonych projektów, wybraliśmy takie, które Was nie zawiodą. 

KOMPUTERY

OPROGRAMOWANIE

Stawiamy na oprogramowanie open source. Uczymy, pomagamy projektować przede wszystkim w programach darmowych, po to byście mogli korzystać z nich również indywidualnie, np. kończąc swój projekt w domu.

 

WSPARCIE TECHNICZNE

Opiekunowie naszej pracowni projektowej to hobbyści, którzy zrealizowali i pomogli w realizacji wielu projektów. Jeśli chcesz nauczyć się projektować lub doszlifować swoje umiejętności, możesz liczyć na naszą pomoc.
 

Współpracujemy z Partnerami branżowymi, którzy służą nam wsparciem merytorycznym, technicznym, a także informatycznym. Dzięki uzyskanemu dostępowi do wiedzy, możemy udzielać Wam profesjonalnego wsparcia w Waszych działaniach projektowych. 

PRACOWNIA PROJEKTOWA

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

ZOBACZ JAKIE WYPOSAŻENIE MAMY W PRACOWNI PROJEKTOWEJ

EN