Wielkoformatowy ploter laserowy do cięcia stoi w naszej pracowni modelarskiej. Jego wielkie pole robocze 1300x900 mm oraz doskonała jakość pozwoli na cięcie nawet grubych arkuszy dużych formatów. Wyposażona w panel LCD,  przyjazne oprogramowanie i elektrycznie podnoszony stół roboczy sprawi, że cięcie i grawerowanie stanie się prostsze.

LASER

FREZARKA

Ploter frezujący, w który wyposażona jest pracownia modelarska to urządzenie, które w pełni powstało na terenie Polski, w oparciu o krajowe i europejskie normy. 6090 BODY to maszyna zrobiona na zamówienie naszego FabLabu. Jej niebagatelny wymiar 2x2m pozwoli Wam na wykonanie naprawdę dużych projektów. Frezarka przeznaczona jest do obróbki takich materiałów jak drewno, materiały drewnopodobne, tworzywa sztuczne, metale miękkie.

PROFESJONALNY WARSZTAT

Pracownia modelarska FabLabu wyposażona została przez modelarzy. Znajdziecie w niej niezbędne do pracy maszyny, narzędzia i akcesoria. Przygotowaliśmy dla Was odpowiednie stanowiska, na których będziecie mogli komfortowo realizować swoje projekty. Ta pracownia to nie tylko urządzenia i maszyny. To również wielkie doświadczenie i wiedza jej opiekunów.

PRACOWNIA MODELARSKA

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

ZOBACZ JAKIE WYPOSAŻENIE MAMY W PRACOWNI MODELARSKIEJ

EN