Pracownię krawiecką wyposażyliśmy w maszyny do szycia marki BERNINA, które tworzone są dla pasjonatów przez ludzi z pasją. Oddajemy do Waszej dyspozycji maszyny do szycia, które pozwolą wykonać nawet najbardziej fantazyjne pomysły. Wierzymy, że te niezawodne urządzenia sprostają nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Opiekunki pracowni to osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem krawieckim, którymi chętnie dzielą się z osobami zainteresowanymi. 

MASZYNY DO SZYCIA

LONGARM

Longarm to specjalna maszyna do pikowania przeznaczona zarówno do profesjonalnych prac, jak i realizacji hobby. Zaprojektowana, wykonana w Szwajcarii rama do quiltingu to kwintesencja szwajcarskiej precyzji. Znajdziecie ją w naszej pracowni krawieckiej. Wielkość Longarm Quilt pozwoli Wam na pikowanie nawet największych projektów.

MULTI-HAFCIARKI

W pracowni krawieckiej mamy też hafciarki. Urządzenia te zostały wyposażone w automaty hafciarskie i szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających pracę. Dzięki łatwej obsłudze będziecie mogli z ich użyciem realizować nawet najbardziej kreatywne projekty. W naszej pracowni znajdziecie również pełen zestaw urządzeń przydatnych w każdej pracowni krawieckiej.

PRACOWNIA KRAWIECKA

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

ZOBACZ JAKIE WYPOSAŻENIE MAMY W PRACOWNI KRAWIECKIEJ

EN