Przychodząc do naszego FabLabu możesz wykonać z naszą pomocą lub bez niej świetne zdjęcia twojego projektu. Zdajemy sobie sprawę, że obraz ma olbrzymią siłę perswazji, dlatego wykonujemy i pomagamy w wykonaniu fotografii produktowych. 
 

Tworząc zdjęcia produktów (dzieł powstałych w FabLabie) staramy się uchwycić detale, emocje oraz zalety każdej fotografowanej rzeczy. Nawet mały guzik, czy też wyhaftowany wzór na zdjęciu może prezentować się wspaniale...  

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Nawet najlepszy aparat fotograficzny nie daje gwarancji wykonania perfekcyjnych zdjęć i bardzo często to, co widzimy na ekranie komputera czy na wydruku, nawet bez obróbki daleko odbiega od tego, co zapamiętaliśmy po zrobieniu zdjęcia. Nie takie światło, kontrast, kolor czy kadr.
 
W FabLabie będziecie mogli pod naszym okiem dowiedzieć się jak poprawić swoje zdjęcia i z jakich narzędzi warto korzystać. Zależy nam na tym, by przekazywać nie tylko wiedzę ale i nasze doświadczenie.
 
 

FOTO, WIDEO Z DRONA

Jednym z najciekawszych sposobów wykorzystania dronów jest oczywiście fotografia oraz tworzenie unikalnych materiałów wideo. W FabLabie Małopolska współpracujemy z  pasjonatami, którzy chcą podzielić się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą praktyczną.
 
Jak zrobić zapierające dech w piersiach zdjęcia, jaki sprzęt wybrać, jakie są wymagania dla osób korzystających ze statków powietrznych? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w naszym FabLabie. Z nami z będziecie mogli zrobić swojego drona!!! 

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA 

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

EN