Nasza pracownia druku 3D daje możliwość pracy zarówno amatorom jak również osobom posiadającym doświadczenie w różnych technologiach druku. 
 
Pracujemy z myślą edukowania i upowszechniania technologii druku 3D. Współpracujemy ze studentami, konstruktorami, architektami, artystami, modelarzami w fazie prototypowania i realizacji projektu. Naszą pasją jest kreowanie i realizacja rozmaitych projektów. Satysfakcję daje nam tworzenie i przekuwanie nawet najbardziej zwariowanych pomysłów w rzeczywistość.

 

DRUK 3D

PROJEKTOWANIE

Do projektowania 3D używamy różnorodnego oprogramowania, co sprawia, że nasza pracownia jest dostępna praktycznie dla każdego. Staramy się korzystać z programów ogólnodostępnych.
 
W naszym FabLabie, każdy zainteresowany będzie mógł poznać technologię drukowania 3D oraz dowiedzieć się jak projektować trójwymiarowe modele, które następnie można wydrukować na drukarkach. Nasza pracownia projektowania i druku 3D daje możliwość zdobywania praktycznej wiedzy. 

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIA

W FabLabie posiadamy 4 wielofunkcyjne urządzenia Zmorph VX. Dzięki systemowi wymiennych głowic ZMorph VX może pełnić rolę drukarki 3D, frezarki CNC, jak również maszyny do grawerowania laserowego.

 

Naszymi urządzeniami, możesz tworzyć wykorzystując takie materiały, jak drewno, szkło akrylowe, wosk CAD/CAM, płyta modelarska, miedziane laminaty do PCB, filc, kryngielit i wiele innych. 

PRACOWNIA DRUKU 3D

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

ZOBACZ JAKIE WYPOSAŻENIE MAMY W PRACOWNI DRUK 3D

EN