Wsiadamy do naszej rakiety i 3,2,1… startujemy! Podczas naszej kosmicznej przygody uszyjemy własne planety, zbudujemy pojazdy kosmiczne, zorganizujemy wyścigi rakiet i wiele więcej aktywności. Codziennie odkryjemy kawałek naszej zielonej okolicy, gdzie weźmiemy udział w podchodach i grach terenowych, a popołudniami podążymy za swoimi pasjami realizując kosmiczne projekty. 

NA TROPIE SZTUKI

 • WIEK: zapraszamy wszystkich śmiałków od 7 do 13 lat.
 • CZAS: startujemy codziennie (poniedziałek - piątek) o godzinie 8.00, a kończymy o 17.00 
 • MIEJSCE: zaczynamy i kończymy każdego dnia w FabLabie na ul. Królewskiej 65a, a w ciągu dnia będziemy też wędrować do pobliskich parków.
 • WYŻYWIENIE: sprawdzona firma cateringowa zapewnia dla nas pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek) dostarczone w jednostkowych opakowaniach.
 • UBEZPIECZENIE: każdy uczestnik ma wykupione ubezpieczenie NNW.
 • BEZPIECZEŃSTWO: półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.
PODSTAWOWE INFORMACJA

 • 5 dni kreatywnej przygody w godzinach 8:00 - 17:00

 • Codzienne warsztaty w pracowniach FabLabu (wszystkie wytwory swojej pracy uczestnicy zabierają ze sobą) i kreatywności na świeżym powietrzu.
 • Wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek) dostarczone przez sprawdzoną firmę cateringową.
 • Warsztaty w małych grupach - do 10 osób.
 • Wykwalifikowaną kadrę.
 • Bezpieczeństwo (półkolonie zgłoszone do MEN).
 • Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika.
 • Świetną zabawę!

 


 

ZAPEWNIAMY

Zgłoś chęć uczestnictwa w półkoloniach już dzisiaj poprzez formularz i wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł. 
Pozostałą kwotę wpłać do 2 tygodni przed rozpoczęciem turnusu na konto FabLab Małopolska lub osobiście w FabLabie. 

 


 

Fundacja Inteligentna Małopolska
ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
numer rachunku bankowego: 
90 1020 2892 0000 5902 0665 2400

 


 

599 zł - udział w I turnusie półkolonii wraz z wyżywieniem
550 zł - udział w II turnusie (lub kolejnym) półkolonii wraz z wyżywieniem
550 zł - udział w półkolonii wraz z wyżywieniem dla 2 (lub kolejnego) dziecka

 


 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Zadzwoń 665770994 lub 665770995, napisz do nas na Messengerze lub na fablab@fablabmalopolska.pl

 


 

PRZYDATNE DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY

DANE DO PRZELEWU

KOSZT

KONTAKT

GALERIA

Carl Benz, Thomas Edison, Leonardo da Vinci….? TAK! To wielcy wynalazcy! Podczas naszej półkolonii podążymy ich tropem. Skonstruujemy swoje pojazdy, zorganizujemy zawody na najdłuższy lot szybowca, uszyjemy plecaki na najpotrzebniejsze rzeczy, a popołudniami będziemy konstruować własne wynalazki!

Każdy turnus to 5 dni kreatywnych zajęć w FabLabie. Działamy w godzinach 8.00 - 17.00 (pierwsza i ostatnia godzina to czas na  indywidualną pracę nad swoimi projektami makerskimi przy wsparciu instruktorów pracowni:)).

JESTEM WYNALAZCĄ

ZGŁOŚ SIĘ

ZGŁOŚ SIĘ

Gronostaj, a może łasiczka? Kim właściwie jest słynna Dama? Podczas naszej półkolonijnej przygody będziemy odkrywać zagadki słynnego obrazu Leonarda da Vinci. Podążając jego śladami z dodatkiem naszej kreatywności i niespożytej energii uszyjemy własne obrazy, samodzielnie wywołamy zdjęcia i zbudujemy szkicowniki. Oczywiście nie zabraknie odkrywania naszej zielonej okolicy podczas zajęć w terenie, a popołudniami zrealizujemy projekty według własnych pomysłów. 

KIERUNEK KOSMOS

ZGŁOŚ SIĘ

ZGŁOŚ SIĘ

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie dynamicznie się zmienia, a co za tym idzie pod znakiem zapytania stoi wiele planów na najbliższy czas, również tych wakacyjnych.
 

Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną, jednak na chwilę obecną nie wiemy jak będą wyglądały rozporządzenia Głównego Inspektora Sanitarnego na czas letniego wypoczynku. Ostatnie komunikaty Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Rozwoju dają nam dużą nadzieję na organizację półkolonii w zaplanowanej przez nas formie - stacjonarnej. Jesteśmy przygotowani na organizację półkolonii w stanie podwyższonego reżimu sanitarnego - dezynfekcja powierzchni, małe 10 osobowe grupy uczestników, częste mycie rąk, posiłki dostarczane w jednostkowych opakowaniach, każdego dnia realizacja części programu na świeżym powietrzu. Będziemy działać zgodnie z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami, w związku z czym bierzemy pod uwagę możliwość wprowadzenia aktualizacji w programie. O wszystkich zmianach będziemy na bieżąco informować. 
 

Jeśli jednak organizacja półkolonii w formie stacjonarnej nie będzie możliwa zaproponujemy Państwu udział w zajęciach online wraz z dostarczeniem pakietów materiałów do realizacji, przesunięcie wpłaty na zajęcia semestralne lub zwrot poniesionych kosztów. 

KORONAWIRUS

Labie w FabLabie mówimy stanowcze NIE! I zapraszamy wszystkie dzieciaki na półkolonie dla młodych makerów.


Każdego dnia zgłębimy tajniki jednej z FabLab-owych pracowni, aktywnie spędzimy czas odkrywając zielone okolice FabLabu i kreatywnie popracujemy nad indywidualnymi projektami uczestników. Zawody na najdłuższy lot rakiety, gra terenowa, doświadczenia fizyczne, szycie własnej przytulanki, konstrukcje własnych lampek nocnych i wiele, wiele innych przygód czekają na wszystkich dzielnych śmiałków. Czeka nas mnóstwo kombinowania, majsterkowania, hałasu i radości, a wszystko to w 3 blokach tematycznych do wyboru:

 • Na tropie SZTUKI

 • Kierunek: KOSMOS!

 • Jestem WYNALAZCĄ!

TERMINARZ

PLAN DNIA

EN