pracownia krawiecka fablab, fablab malopolska, szycie, bernina, warsztaty krawieckie

Pierwsze kroki z maszyną do szycia 
- kurs wieczorowy 

FabLab Małopolska serdecznie zaprasza wszystkich początkujących amatorów szycia do rozpoczęcia przygody z praktycznym krawiectwem. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy i pracowni, żeby wszystkie szyciowe pomysły mogły stać się rzeczywiste;)

Kurs jest podstawą do samodzielnej pracy w domu oraz w pracowni FabLab Małopolska, a przede wszystkim otwarciem na nowe umiejętności i kreatywne możliwości.

 

SZCZEGÓŁY UCZESTNICTWA

Gdzie: FabLab Małopolska ul. Królewska 65a

Godziny kursowe: 13 h praktycznych

BILETY I ZAPISY DOSTĘPNE POD LINKIEM: https://evenea.pl/event/szyciepodstawy/

Cena uczestnictwa: 360 zł

Liczba miejsc ograniczona: 6

 

Terminarz spotkań:

11 marca środa 18:00-20:30

18 marca środa 18:00-20:30

25 marca środa 18:00-20:30

1 kwietnia środa 18:00-20:30

8 kwietnia środa 18:00-21:00

 

NASZE WARSZTATY PROWADZONE SĄ W MAŁYCH GRUPACH CO SPRAWIA, ŻE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ PRACY W KOMFORTOWYCH WARUNKACH POD OKIEM SPECJALISTÓW

 

Jeśli zadajesz sobie pytanie czy szycie jest dla Ciebie i czy dasz radę to kurs "Pierwsze kroki z maszyną do szycia jest właśnie dla Ciebie. Warsztaty te są podstawą do samodzielnej pracy w domu, a przede wszystkim otwarciem na nowe umiejętności i kreatywne możliwości. W trakcie zajęć dowiesz się co jest niezbędne rozpoczynając przygodę z szyciem. 

 

- Nauczysz się jak obsługiwać maszynę wieloczynnościową, jakie są jej funkcje i możliwości. 

- Poznasz podstawy materiałoznawstwa, sposoby układania form i krojenia tkanin. 

- Zaczynając od prostych rzeczy, poszewki na poduszkę i woreczka z dnem, a następnie szyjąc kolorową torbę dwustronną z wewnętrzną kieszenią, poznamy różne techniki szycia. 

- Mam nadzieję, że przekonasz się iż szycie to naprawdę wspaniała umiejętność i nowa zabawa rozwijająca kreatywność, którą ograniczyć może tylko Twoja wyobraźnia.

 

Na warsztaty zapraszamy chętnych do rozpoczęcia przygody z szyciem, chcące spędzić kreatywnie wolny czas. PROWADZĄCY: Katarzyna Janiw, pasjonatka krawiectwa i szycia, opiekun pracowni krawieckiej FabLab Małopolska, prowadząca warsztaty szycia dekoracyjnego dla dorosłych i dzieci z wieloletnim doświadczeniem.

19 lutego 2020