pracownia krawiecka fablab, fablab malopolska, szycie, bernina, warsztaty krawieckie

PIERWSZE KROKI Z MASZYNĄ DO SZYCIA (2 grupy, 5 spotkań, start 9 i 25 kwietnia)

Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy szycie jest dla Ciebie i czy dasz radę… to kurs „Pierwsze kroki z maszyną do szycia” jest właśnie dla Ciebie. Dzięki warsztatom otworzysz się na nowe umiejętności i kreatywne możliwości, ponadto są one podstawą do samodzielnej pracy w domu. W trakcie zajęć dowiesz się, co jest niezbędne, aby rozpocząć przygodę z szyciem. Nauczysz się, jak obsługiwać maszynę wieloczynnościową, jakie są jej funkcje i możliwości, poznasz podstawy materiałoznawstwa, sposoby układania form i krojenia tkanin. Na kolejnych spotkaniach uszyjesz prostą poszewkę na poduszkę, kolorową torbę dwustronną, oraz kosmetyczkę zapinaną na zamek. W trakcie spotkań poznasz różne techniki szycia. Przekonasz się, że szycie to naprawdę wspaniała umiejętność, dzięki której możesz realizować praktyczne jak i twórcze pomysły.

 

NASZE WARSZTATY PROWADZONE SĄ W MAŁYCH GRUPACH CO SPRAWIA, ŻE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ PRACY W KOMFORTOWYCH WARUNKACH POD OKIEM SPECJALISTÓW

 

  • Cykl składa się z 5 spotkań po 2,5 godziny.
  • DO WYBORU: grupa poranna (start 9 kwietnia) lub wieczorna (start 25 kwietnia).
  • grupa PORANNA: spotkania we wtorki 9,16,23,30 kwietnia i 7 maja 2019 r. o godzinie 10.00 (możliwość zmiany terminu w zamian za 30 kwietnia)
  • grupa WIECZORNA: spotkania w czwartki 25 kwietnia, 9,16,23,30 maja 2019 r. o godzinie 18.00.
  • DLA KOGO? Dla dorosłych i młodzieży od 16 lat, dla chętnych aby rozpocząć przygody z szyciem i spędzić kreatywnie wolny czas. Osoby niepełnoletnie prosimy, aby rodzic wypełnił oświadczenie znajdujące się w regulaminie FabLabu jako załącznik 2b.

 

CENA ZA CYKL: 220 zł (możliwa płatność w 4 ratach, płatne przed 4 pierwszymi spotkaniami: 4 razy po 55 zł).

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

  1. Wyślij zgłoszenie na adres: katarzyna.janiw@fablabmalopolska.pl podając tytuł „Pierwsze kroki z maszyną do szycia”, imię i nazwisko oraz numer telefonu do siebie oraz wybór grupy. 
  2. Jeśli wciąż jest wolne miejsce, dostaniesz maila zwrotnego z prośbą o uiszczenie opłaty oraz przesłanie mailowo potwierdzenia przelewu.
  3. Jeśli nie będzie już wolnego miejsca, zaproponujemy Ci kurs w innym terminie.
  4. Termin przesyłania zgłoszeń do 5.04.2019 r. - wtorkowa grupa poranna.
  5. Termin uregulowania opłaty do 23.04.2019 r. - czwartkowa grupa wieczorna.

 

dane do przelewu:
Fundacja „Inteligentna Małopolska”
nr konta: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400
tytuł przelewu: PK-poranna / PK-wieczorna

 

PROWADZĄCY
Katarzyna Janiw, pasjonatka, prowadząca od wielu lat warsztaty szycia dekoracyjnego dla dorosłych i dzieci.

30 marca 2019