PIERWSZE KROKI W PATCHWORKU - POSZEWKA NA PODUSZKĘ Z PÓŁ-TRÓJKĄTÓW (29.11.2018)

Szkolenie dedykujemy wszystkim zainteresowanym patchworkiem. Odbędzie się ono 29 listopada od 17.00-20.30 w  FabLabie Małopolska, przy ul. Królewskiej 65a w Krakowie w pracowni krawieckiej. W trakcie szkolenia uczestnicy uszyją patchworkową poszewkę na poduszkę. Dowiedzą się czym jest Patchwork oraz poznają zasadę tworzenia prostych bloków.  Tematem spotkania jest ułożenie własnego wzoru z kwadratów i pół-trójkątów a następnie wykonanie poszewki etapami (zszywanie elementów , łączenie z warstwą ocieplenia, pikowanie itp.) 
 

 

Szkolenie odpowiada na potrzeby dorosłych osób chcących poznać podstawowe techniki tworzenia patchworku i uszyć swój pierwszy patchwork. W przyjaznej atmosferze uczestnicy kursu spędzą twórczo czas odkrywając kreatywne możliwości jakie otwierają przed nimi poznane techniki. 

 

 

  • Adresatami szkolenia są osoby które mają chęć rozpocząć przygodę z patchworkiem… Młodzież od 16 r.ż proszona jest o dostarczenie zgody rodziców na udział w szkoleniu.
  • W wydarzeniu może wziąć udział od 1-5 osób. Zajęcia są zapowiedzią cyklu szkoleniowego z podstawowych wzorów patchworkowych.

          

  • Szkolenie jest płatne 70zł za 3,5h zajęć 
  • Uczestnik zobowiązany będzie do uregulowania należności za szkolenie na konto Fundacji „Inteligentna Małopolska” - numer rachunku bankowego: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400.W szkoleniu zagwarantowane będą materiały do wykonania poszewki na poduszkę, która stanie się własnością uczestnika szkolenia. 
    Zgłoszenie należy dokonać mailowo na adres katarzyna.janiw@fablabmalopolska.pl
  • O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie prowadzący szkolenie, podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest kolejność zgłoszeń.O kwalifikacji w szkoleniu uczestnicy zostaną poinformowani za pomocą maila zwrotnego. Wymogiem koniecznym wzięcia udziału w warsztatach jest uprzednie dostarczenie dyspozycji przelewu na wskazane w mailu konto. Na zajęcia prosimy przynieść potwierdzenie wpłaty na konto.
     
  • Zajęcia przeprowadzi Katarzyna Janiw dyplomowany technik szycia, pasjonatka, prowadząca warsztaty szycia dekoracyjnego dla dorosłych i dzieci, mająca w swoim dorobku udział w wystawach patchworku w Domu Kultury Inspiro.
19 listopada 2018