ORGANIZUJEMY URODZINY W FABLABIE

Rozpoczynamy organizację tematycznych przyjęć urodzinowych. Najmłodsi mogą w naszych pracowniach doświadczyć i przeżyć pełen emocji dzień wraz ze znajomymi i rodziną. Zabawa, doświadczenie, nowe i stare technologie dostępne dla każdego małego, średniego i dużego dziecka! Napisz lub zadzwoń do nas, wspólnie wybierzemy plan i motyw urodzin, dostosowując wszystko do indywidualnych potrzeb i zainteresowań dziecka.

 

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie właśnie u nas?

  • U nas twoje dziecko pozna różne nowinki technologiczne, ale również dowie się jak korzystać ze starszych technologii.
  • Urodziny w FabLabie to świetna okazja na rozwój zainteresowań oraz pogłębianie wiedzy przez zabawę.
  • Nasze zajęcia rozwijają zdolności manualne. U nas Twoje dziecko może odkryć nowe pasje i zainteresowania.
  • Tworząc zabawki i gadżety w towarzystwie swoich przyjaciół dziecko rozwija zdolność pracy w grupie.

W FabLabie, każdy będzie mógł korzystać z sześciu pracowni, tj. pracowni krawieckiej, pracowni modelarskiej, pracowni projektowej, pracowni elektroniki pracowni druku 3D i pracowni fotografii produktowej. W pracowniach praktycznie każdy będzie mógł realizować swoje pomysły począwszy od fazy pomysłu poprzez fazę planowania oraz realizację i wdrożenie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych opiekunów będziecie mogli zyskać wiele praktycznych wskazówek. 

 

Regulamin działania FabLab Małopolska - pobierz

 

DOSTĘP DO PROFESJONALNYCH PRACOWNI

SZKOLENIA, KURSY, WARSZTATY

W FabLabie organizujemy szereg różnorodnych wydarzeń adresowanych zarówno do najmłodszych jak również tych starszych i najstarszych mieszkańców Małopolski. Organizujemy szkolenia, warsztaty, kursy o różnorodnej tematyce. Część wydarzeń ma charakter bezpłatny, część wymagać będzie od uczestników pokrycia kosztów materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w trakcie wydarzenia. Osobną grupą wydarzeń będą te komercyjne i realizowane zgodnie z indywidualnym zamówieniem. 


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym kalendarzem wydarzeń, na którym zamieszczamy aktualny plan spotkań.

OFERTA NA ZAMÓWIENIE

W FabLabie możemy zrealizować wydarzenia w odpowiedzi na indywidualne zamówienia naszych klientów. Nasza przestrzeń umożliwia realizację zajęć warsztatowych, wykładów, prelekcji czy też spotkań branżowych w jednej z naszych 6 pracowni.
Posiadamy doświadczenie w pracy z różnorodnymi grupami odbiorców. Specjaliści, którzy współtworzą FabLab mogą przeprowadzić zajęcia uwzględniając nawet największe wymagania klientów.
Posiadamy bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży. W FabLabie możemy przeprowadzić fascynujące zajęcia, w trakcie których każdy będzie się dobrze bawił.

OFERTA FABLAB MAŁOPOLSKA

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

WYBIERZ ABONAMENT DLA SIEBIE I PRACUJ W FABLABIE

EN