JAK ZOSTAĆ "MAKEREM"? JAK MOGĘ ZACZĄĆ KORZYSTAĆ Z FABALABU?


Aby korzystać z wybranej pracowni czy urządzeń w FabLabie Małopolska należy przejść szkolenie BHP i szkolenie stanowiskowe W ich trakcie poznasz zasady bezpieczeństwa i nauczysz się obsługiwać wybrane urządzenie oraz zapoznasz się z naszym regulaminem. Prowadzimy szkolenia stanowiskowe obsługi: drukarki 3D, lasera CNC, elektroniki, frezarki CNC, maszyny do szycia, hafciarki, coverlocka, longarma. 

 

Zapraszamy też do pracowni fotograficznej lub projektowej (komputery, m. in. SolidWorks), aby z nich korzystać nie musisz wcześniej przechodzić szkolenia (BHP, stanowiskowego).

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na szkolenie – skontaktuj się.

 

CZAS TRWANIA:

  • szkolenie BHP: 30 min,

  • szkolenie stanowiskowe: od 1 do 3 godzin (w zależności od stanowiska).|
     

ADRESACI I KOSZT:

  • szkolenia BHP >>> dla wszystkich, którzy chcą pracować w wybranych pracowniach i na znajdujących się tam urządzeniach. Szkolenie jest bezpłatne.

  • szkolenia stanowiskowe >>> dla wszystkich, którzy chcą pracować na wybranych urządzeniach i przeszli szkolenie ogólne BHP. Szkolenie jest płatne 50 zł/1 stanowisko.

  • zapraszamy >>> osoby pełnoletnie oraz młodzież od 16 roku życia (konieczna jest pisemna zgoda rodzica, załącznik do regulaminu nr 2a).

 

SPOSÓB REKRUTACJI:

  • Wyślij swoje zgłoszenie na adres: fablab@fablabmalopolska.pl. Napisz, które szkolenie oraz jakie dni i godziny są dla Ciebie odpowiednie (pon.–pt.: 10.00-18.00, sob.: 10.00–16.00). Umówimy Cię z opiekunem danej pracowni na szkolenie indywidualne lub, jeśli będzie więcej chętnych, w małej grupie.

  • Po uzgodnieniu terminu szkolenia stanowiskowego, poprosimy Cię o wpłatę należności na konto Fundacji „Inteligentna Małopolska”. Dane do przelewu: numer rachunku bankowego: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400. W tytule przelewu wpisz nazwę urządzenia i datę spotkania. Prześlij potwierdzenie wpłaty lub przynieś ze sobą (warunek konieczny do odbycia szkolenia).

  • Zapoznaj się z cennikiem korzystania z pracowni i urządzeń oraz regulaminem FabLabu Małopolska .

 

SZKOLENIA STANOWISKOWE

80 ZŁ / STANOWISKO
(drukarka 3D, laser, elektronika, frezarka, maszyna do szycia, hafciarka, coverlock, longarm).

Napisz do nas:

 email: fablab@fablabmalopolska.pl

Zadzwoń do nas: 
tel. 665770994 lub 665770995 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, PRACUJ Z NAMI!

każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie

EN