LICYTUJ OBRAZ PAULINY JASEK - WESPRZYJ JEDNOSTKI SŁUŻBY ZDROWIA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Fundacja dzięki darowiźnie krakowskiej artystki Pauliny Jasek  otrzymała obraz, który pragnie wystawić na aukcji charytatywnej. Kwota uzyskana z licytacji w całości zostanie przekazana na działania Fundacji wspierające jednostki służby zdrowia w walce z Koronawirus (COVID-19).

 


"Abstract 2701", wymiar: 80x110cm

 


Zainteresowane osoby mają możliwość złożenia oferty cenowej do dnia 17 kwietnia do godz. 12.00 przesyłając propozycję ceny na adres barbara.grodowska@marr.pl .


 

W złożonej ofercie prosimy o podanie imienia i nazwiska, proponowanej kwoty oraz danych kontaktowych tj. adres, nr telefonu.

Aukcja ma charakter otwarty. Organizator na bieżąco opublikuje aktualną cenę na stronie  , która będzie informacją jawną, dostępną przez cały czas trwania aukcji.

 

Regulamin aukcji charytatywnej do pobrania.

 

"Abstract 2701", wymiar: 80x110cm

 

Nota biograficzna:

Paulina Jasek ur. 07.06.1985r w .Krakowie, mgr sztuki w zakresie sztuk plastycznych na Uniwesytecie Sztuki UP w Krakowie, dyplom w 2010r u dr hab. prof. Teresy Bujnowskiej, oraz wzruszona uwagami prof. Romualda Oramusa z pracowni malarstwa. - Tworzy i mieszka w Krakowie. Z zamiłowania projektantka i wielbicielka detali z duszą i profersjonalizmu wykonania. Współpracuje galeriami w Portugalii , Mediolanie i Norwegii. Projektuje i tworzy ,na co dzień doradza w dziedzinie aranżacji wnętrz starając się poznawać ludzi i otaczający świat .  

10 kwietnia 2020