LASER CNC – SZKOLENIE oraz JAK ZOSTAĆ "MAKEREM" ? (16.02.2019)

Myślisz o samodzielnej pracy na laserze CNC? Zapraszamy do FabLab Małopolska! Laser o mocy 100W i polu roboczym 1300×900 mm. Wygrawerujesz, wytniesz nim skomplikowane kształty w sklejce, drewnie, pleksi, filcu i innych tworzywach. Aby pracować na nim samodzielnie zapisz się również na szkolenie BHP i zapoznaj się z naszym regulaminem. Każdy z uczestników szkolenia dowie się jak prawidłowo przygotować projekt do pracy z laserem, ustawić parametry obróbki i sprawdzić efekt.
 

NASZE SZKOLENIA PROWADZONE SĄ W MAŁYCH GRUPACH CO SPRAWIA, ŻE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ PRACY W KOMFORTOWYCH WARUNKACH POD OKIEM SPECJALISTÓW

 

 • SZKOLENIE STANOWISKOWE Z OBSŁUGI LASERA CNC 
  DATA: sobota, 16 lutego 2019, godz. 11.00
  CZAS TRWANIA: ok. 1,5 godziny

 

 • ADRESACI: wszyscy, dla których ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia! Nie ważne w jakim programie projektujesz, a nawet jeśli tego nie potrafisz to wkrótce się nauczysz, widząc jakie otwiera to możliwości.
  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich oraz młodzieży od 16 roku życia (potrzebna pisemna zgoda rodzica, załącznik regulaminu nr.2a). Szkolenie dla maks. 4 osób.

 

 • KOSZT: 50 zł/osoby

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ?

 1. Wyślij zgłoszenie na adres: piotr.andryszczak@fablabmalopolska.pl podając tytuł „Laser - szkolenie”, imię i nazwisko oraz numer telefonu (napisz czy przeszedłeś już u nas szkolenie BHP, jeśli nie umówimy Cię na szkolenie w najbliższym możliwym terminie). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
 2. Jeśli wciąż jest wolne miejsce – dostaniesz maila zwrotnego z prośbą o uiszczenie opłaty oraz przesłanie mailowo potwierdzenia przelewu 
 3. Jeśli nie będzie już wolnego miejsca – zaproponujemy Ci szkolenie w innym terminie.
 4. Termin przesyłania zgłoszeń: do 15 lutego 2019 r. do godziny 12:00. dane do przelewu:

 

Fundacja „Inteligentna Małopolska”
nr. konta: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400, tytuł przelewu: szk.laser-16-02-2019

 

JAK ZOSTAĆ "MAKEREM" FABLABU MAŁOPOLSKA 


Aby korzystać z wybranej pracowni czy urządzeń w FabLab Małopolska należy przejść szkolenie BHP i szkolenie stanowiskowe - dla Waszego bezpieczeństwa. W ich trakcie nauczysz się obsługiwać wybrane urządzenie oraz zapoznasz się z naszym regulaminem.
Prowadzimy szkolenia stanowiskowe z: drukarki 3D, lasera CNC, elektroniki, frezarki CNC, maszyny do szycia, hafciarki, coverlocka, longarma.
Do korzystania z pracowni fotograficznej czy pracowni projektowej (komputery, m.in. SolidWorks) nie potrzebujesz szkolenia stanowiskowego, chyba, że przyda Ci się wsparcie ;-). Co do pozostałego sprzętu napisz, odwiedź nas lub zadzwoń to porozmawiamy.

 

 • DATA SZKOLENIA: Napisz do nas – umówimy się.
  CZAS TRWANIA: 
  szkolenie BHP 30 min. 
  szkolenie stanowiskowe od 1 do 3 godzin (w zależności od stanowiska)

 

 • ADRESACI I KOSZT: 
  szkolenia BHP >>> Dla tych, którzy chcą pracować w poszczególnych pracowniach i na znajdujących się tam urządzeniach. Szkolenie jest bezpłatne.
  szkolenia stanowiskowe >>> dla tych, którzy chcą pracować na poszczególnych urządzeniach i przeszli szkolenie ogólne BHP. Szkolenie jest płatne 50 zł/1 stanowisko.
   
 • Zapraszamy osoby pełnoletnie oraz młodzież od 16 roku życia (pisemna zgoda rodzica, załącznik regulaminu nr.2a).
  SPOSÓB REKRUTACJI: 

   
 • Wyślij swoje zgłoszenie na adres fablab@fablabmalopolska.pl Napisz, które szkolenie oraz jakie dni i godziny są dla Ciebie odpowiednie (pn.-pt.: 10.00-18.00, sob.: 10.00-16.00). Możesz też podać swój numer telefonu. Umówimy Cię z opiekunem danej pracowni na szkolenie indywidulane lub w małej grupie.
   
 • Po uzgodnieniu terminu szkolenia stanowiskowego, poprosimy Cię o wpłatę należności na konto Fundacji „Inteligentna Małopolska” - numer rachunku bankowego: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400. W tytule przelewu wpisz nazwę urządzenia i datę spotkania. Prześlij potwierdzenie wpłaty lub przynieś ze sobą (warunek konieczny do odbycia szkolenia).
12 lutego 2019