LAMPA FABLABU TYSIĄCEM KOLORÓW LŚNIĄCA

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą FabLab’owską lampką dajemy Wam szansę na jej wykonanie podczas naszych warsztatów. Zobaczycie jak wiązka lasera szybko i precyzyjnie wytnie części do lampki. Będziecie mieli również niepowtarzalną szansę na wygrawerowanie laserem krótkiej sentencji, dedykacji czy też imienia na Waszej własnej lampce. Lampki wykonane zostaną ze sklejki 3mm na laserze cnc. Wewnątrz lampki znajdą się diody RGB. Całość sterowana będzie bezprzewodowo za pomocą pilota zdalnego sterowania umożliwiającego zmianę barwy i sposobu świecenia. Po jej wykonaniu lampka należeć będzie do Was! Możecie ją sobie zostawić dla siebie  lub sprawić prezent ukochanej osobie. 


DATA WYDARZENIA: 13.11.2018  godzina 17:30
CZAS TRWANIA: Do 2 godz.
MIEJSCE WYDARZENIA: FabLab Małopolska ul. Królewska 65A

UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE NABĘDĄ UCZESTNICY: Nauczymy Was jak wykonać grawer laserem. Pokażemy jak płaskie obiekty złożyć w formę 3d. Nauczymy też jak poprawnie i czym kleić elementy.

ADRESACI WYDARZENIA : Warsztaty  adresowane jest do osób w wieku od 16-tego roku życia. Brak górnego limitu dla wieku!
LICZBA UCZESTNIKÓW: max. liczba uczestników 6 osób
SPOSÓB REKRUTACJI: Zgłoszenia należy wysyłać na adres: dominik.kulpinski@fablabmalopolska.pl . O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które się zakwalifikują , zostaną poinformowane o tym fakcie mailem zwrotnym.

 

KOSZTY UCZESTNICTWA W WYDARZENIU: Koszt warsztatów 80zł/osoba. 
W mailu potwierdzającym zakwalifikowanie do warsztatów otrzymają Państwo dane do wpłaty
Potwierdzenie wpłaty należy przedstawić osobie prowadzącej szkolenie( jest to warunek konieczny, dopuszczający osobę do warsztatów.

01 listopada 2018