fbpx
 

Projektowanie planszówek

Czy zbudowałeś już swoje Carccassone? Czy masz dostęp do wszystkich surowców z Catan? A może wolisz polecieć w kosmos i wydobywać materiały z asteroid?
Gry planszowe pozwalają nam puścić wodze fantazji, pochłaniają nas, wciągają całe rodziny, ale przyznaj się jesteśmy pewni, że grając w Monopoly też zamiast do banku dawałeś pieniądze na parking 😉 A co gdyby tak stworzyć własną grę ? No bo gdyby tak konik w szachach skakał trochę dalej, a na kostce było więcej oczek.
Na zajęciach zaprojektujemy, WYKONAMY i przetestujemy własne gry planszowe. Skorzystamy z lasera żeby wyciąć planszę, może użyjemy drukarki 3D do stworzenia pionków. Klej i młotek też na pewno się przydadzą 😉

DLA KOGO?
Młodzież i dorośli. Osoby interesujące się planszówkami:)
POTRZEBNE UMIEJĘTNOŚCI
Brak
KIEDY?
Każda sobota 17:00 - 18:30 od 8.10.22
13 spotkań
GDZIE?
FabLab
ul. Królewska 65A
30-081 Kraków
KOSZT
850 zł/ 13 spotkań
Prowadzący
https://www.fablabmalopolska.pl/wp-content/uploads/2022/08/Staszek.png
Staszek

Student Inżynierii Biomedycznej, a wcześniej Informatyki na Krakowskiej AGH. Realizator grantów Rektora AGH, członek kół naukowych oraz współorganizator gier miejskich dla dzieci i dorosłych. Od lat pasjonuje się drukiem 3D, uwielbia składać nowe drukarki i testować najróżniejsze materiały. Chętnie posłucha Twojego pomysłu, doradzi i pomoże Ci go wymodelować, a później wydrukować. Oprócz doglądania drukarek, kręci się także przy laserze, frezarce CNC i w pracowni stolarskiej.
W wolnym czasie zajmuje się poznawaniem kolejnych programów do modelowania 3D. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą z małymi i większymi konstruktorami, wprowadzając ich w fascynujący świat druku 3D.

KONTAKT
ul. Królewska 65A, 30-081 Kraków
665 770 994 lub 665 770 995
Pn- Pt: 8:00 - 17:00 a czasem do wieczora 🙂
PRZYDATNE LINKI
Newsletter