PROTOTYPOWANIE

Po odbytych szkoleniach uczestnicy będa mogli wykonać swoje prototypy u nas w FabLabie i zgłosić je do konkursu. Aby to zrobić należy wypełnić kartę opisu będącego załącznikiem nr 1 do Regulaminu. Karta do pobrania również tutaj

 

KONKURS 

10 prototypów wybranych przez uczestników wernisażu, zostanie poddanych ocenie merytorycznej przez Komisję Konkursową, w skład której zostaną zaproszeni m.in.: przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, uczelni, środowisk twórczych, jednostek ekologicznych oraz FabLabu Małopolska. 

 

SZKOLENIA 

Wszystkim uczestnikom zapewniamy BEZPŁATNE SZKOLENIA na naszych maszynach. Poniżej szczegółowy harmonogram szkoleń. Wszystkie szkolenia odbywają się w godzinach 18:00 - 21:00.

 

NAGRODY

W konkursie do wygrania są następujące nagrody:

  • Miejsce l – nagroda w postaci voucheru na dowolnie wybrane kursy i zajęcia w FabLab Małopolska o wartości 500 zł do wykorzystania w ciągu 2021 roku oraz 6 abonamentów o wartości 480 zł.
  • Miejsce II - nagroda w postaci voucheru na na dowolnie wybrane kursy i zajęcia w FabLab Małopolska o wartości 200 zł do wykorzystania w ciągu 2021 roku oraz 4 abonamenty o wartości 240 zł.
  • Miejsce III - nagroda w postaci voucheru na na dowolnie wybrane kursy i zajęcia w FabLab Małopolska o wartości 100 zł do wykorzystania w ciągu 2021 roku oraz 2 abonamenty o wartości 160 zł.   

 

GALA

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się w siedzibie Fablab Małopolska 17.12.2020 roku.*

 

*Dokładna data oraz godzina uroczystości będzie potwierdzona w terminie późniejszym.

 

 

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

ZGŁOŚ SIĘ

Czy ekologia leży Ci na sercu?


Jeśli tak, zgłoś się do projektu InnoMaker Eco, którego celem jest stworzenie prototypów projektów lub usług pomagającym żyć na co dzień w sposób ekologiczny.  Uczestników bezpłatnie przeszkolimy z lasera, druku 3D, maszyny do szycia, frezarki CNC, podstaw elektroniki i logistyki prototypowania!!! Dzięki temu wyposażymy Cię w solidną bazę wiedzy tak, aby móc stworzyć prototyp proponowanej usługi bądź produktu i wziąć udział w konkursie z nagrodami. Szczegóły poniżej:

 

 

 

IDEA PROJEKTU

Celem projektu InnoMaker Eco jest wykreowanie usług lub produktów, które ułatwią codzienne życie w sposób ekologiczny!

 

SZKOLENIA 

Wszystkim uczestnikom zapewniamy BEZPŁATNE SZKOLENIA na naszych maszynach. Poniżej szczegółowy harmonogram szkoleń. Wszystkie szkolenia odbywają się w godzinach 18:00 - 21:00.
 

ZGŁOŚ SIĘ

EN