FOTOFABLABOGRAFIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

FOTOfablabografia dla początkujących – kompozycja i kadrowanie - warsztaty o podstawach łapania światła w kadrze aparatu.
 

Zapraszamy na pierwsze warsztaty fotograficzne w Fablab Małopolska. Tym razem zajęcia są skierowane do młodzieży rozpoczynającej przygodę z fotografią. W pierwszej części przeprowadzimy niedługi wykład z prezentacją na temat obsługi aparatu i parametrach decydujących o fotografii. Opowiemy o metodach podziału kadru i pokażemy, jak wykorzystać je w praktyce. Każdy uczestnik będzie miał za zadanie wykonać kilka zdjęć wybranego obiektu w naszym Fablabie, które na koniec wspólnie w grupie porównamy i omówimy. W zajęciach weźmie udział gość specjalny, fotograf z wieloletnim doświadczeniem – Pani Maria Jasińska.

 

  • DATA WYDARZENIA: 3.11.2018, godzina 17:00

  • CZAS TRWANIA: około 3 godziny.

  • MIEJSCE WYDARZENIA: Szkolenie odbędzie się w FabLabie Małopolska, Królewska 65a, Kraków.

  • ADRESACI WYDARZENIA: Kategoria wiekowa: młodzież w wieku 10 – 16 lat. Brak wymagań poziomu wiedzy i doświadczenia.

  • LICZBA UCZESTNIKÓW: Na ten warsztat przygotowanych jest 9 miejsc.

  • SPOSÓB REKRUTACJI: Zgłoszenia należy wysyłać na adres krzysztof.wlodek@fablabmalopolska.pl W zgłoszeniu proszę podać Imię i Nazwisko uczestnika. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w warsztacie jest posiadanie pisemnej zgody rodzica/opiekuna na uczestnictwo w wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy do 2.11.2018 r (do godz. 22:00) O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowe potwierdzenie.

  • KOSZTY UCZESTNICTWA W WYDARZENIU: Zajęcia bezpłatne i mają charakter edukacyjno pokazowy. Wskazane jest przyniesienie własnego aparatu fotograficznego. 

20 października 2018