FERIE - JAK URZĄDZENIA WIDZĄ, SŁYSZĄ I PODEJMUJĄ DECYZJE? (21.01 - 25.01, CYKL, 5 ZAJĘĆ)

Prawie 50 lat temu, Apollo 11 wylądował na Księżycu, mając komputer pokładowy o wydajności współczesnego kalkulatora graficznego. Dzisiejsze superkomputery są wielokrotnie wydajniejsze, ale jedna rzecz jest niezmienna: umiejętność programowania! Zapraszamy Was na spotkanie nowoczesnych technologii z rzeczywistością!

 

Każdego dnia od poniedziałku do piątku zajęcia zaczynamy od 11 do 13. Pięć unikalnych zajęć z elektroniki pod okiem eksperta! NAJFAJNIEJSZE FERIE TYLKO Z FABLABEM

 

W trakcie zajęć młodzież (8-14 lat) pozna podstawy elektroniki, a w ślad za tym uzyska informacje, co zrobić by za pomocą napisanego przez siebie kodu, można było połączyć różne urządzenia w całość. Od tej pory świat sensorów, detektorów, przetwarzania danych przestanie być światem magii. Praca będzie odbywać się w oparciu o popularne mikrokontrolery AVR i język programowania Arduino. Warsztaty prowadzimy w grupach 6 osobowych, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

  • Koszt udziału w zajęciach: 30zł / osoba / 1 dzień
     
  • TRZY KROKI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WARSZTATACH:
  1. Rezerwujemy miejsce pisząc e-mail na adres: piotr.andryszczak@fablabmalopolska.pl
  2. Po potwierdzeniu rezerwacji wykonujemy przelew na konto: Fundacja „Inteligentna Małopolska” - numer rachunku bankowego: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400, w tytule przelewu podając nazwę warsztatów (skróconą)
  3. Przychodzimy do FabLab Małopolska, ul. Królewska 65a, Kraków, zabierając ze sobą potwierdzenie przelewu za warsztaty 

    ​​​​​​​Zajęcia prowadzi Piotr Andryszczak, inżynier, opiekun Pracowni elektroniki oraz Pracowni druku 3D w FabLab Małopolska.

 

09 stycznia 2019