EKSKLUZYWNA ZAMYKANA SKRZYNECZKA, NA PREZENT

Na zajęciach wykonamy skrzyneczkę, która pomieści w swoim wnętrzu prezent dla bliskiej Ci osoby. Skrzyneczka wykonana będzie ze sklejki i wyłożona wewnątrz czerwonym lub czarnym filcem. Na filcowym wypełnieniu skrzyneczki będzie możliwość wykonania grawerunku. Na ściankach skrzyneczki wygrawerujecie za pomocą lasera CNC dowolne logo lub napis. To świetna okazja do zapoznania się z pracą plotera laserowego. W każdym momencie uczestnicy będą wspierani przez fachową pomoc instruktora. Po skończonej pracy każdy z uczestników zabiera swoje dzieło ze sobą!

 

Kiedy?

03.10.2019 ( czwartek) godz.19:00
 

Dla kogo?
Dla dorosłych i młodzieży od 16 lat. 
Osoby niepełnoletnie samodzielnie uczestniczące w zajęciach prosimy, aby rodzic wypełnił na miejscu oświadczenie. Warsztaty będą prowadzone w małych grupach (max. 6 osób). O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

 

CENA: 49 zł/osobę  
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
•    Wyślij zgłoszenie na: dominik.kulpinski@fablabmalopolska.pl – podając tytuł „Skrzynka”, imię i nazwisko oraz numer telefonu.
•    Jeśli są wolne miejsca dostaniesz maila zwrotnego z prośbą o uiszczenie opłaty oraz przesłanie mailowo potwierdzenia przelewu.
•    Termin przesyłania zgłoszeń i uregulowania opłaty mija 02.10.2019, o godz.12.00
•    Wpłat można dokonywać również na miejscu. Rodzaj płatności: Gotówka, Karta.

 

DANE DO PRZELEWU:
Fundacja „Inteligentna Małopolska”
nr konta: 90 1020 2892 0000 5902 0665 2400 

 

tytuł przelewu: Skrzynka 
PROWADZĄCY WYDARZENIE: Dominik Kulpiński –  konstruktor, projektujący drony, modelarz z długoletnim stażem.

30 września 2019