DZIEŃ OTWARTY W FABLABIE MAŁOPOLSKA. MAŁOPOLSKI FESTIWAL INNOWACJI. (12.06.2019)

FabLab Małopolska to rodzaj pracowni lub małego laboratorium, gdzie każdy może zrealizować swoje pomysły. W przestrzeni FabLabu można samodzielnie pracować na profesjonalnym sprzęcie. Znajduje się tutaj sześć pracowni: projektowa, druku 3d, krawiecka, modelarska, elektroniki i fotograficzna, w których można skorzystać m.in. z frezarki i lasera cnc, hafciarki, overlocka czy drukarki 3D. Pracownie znajdują się pod opieką doświadczonych specjalistów, którzy chętnie udzielą wskazówek i pomocy osobom korzystającym z maszyn. W naszych pracowniach regularnie odbywają się warsztaty, na których można rozwinąć pasje i umiejętności. Jest to przestrzeń otwarta dla wszystkich: dla przedsiębiorców, freelancerów, osób aktywnych zawodowo, studentów ale też dzieci, młodzieży jak i seniorów.

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DZIEŃ OTWARTY W FABLABIE MAŁOPOLSKA – W RAMACH MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI.


Będziecie mogli sprawdzić czy wyposażenie FabLabu umożliwi Wam tworzenie i realizowanie projektów oraz poznać miejsce, w którym można spędzać wolny czas uczestnicząc w warsztatach lub korzystając indywidualnie z urządzeń FabLabu.


KIEDY?

  • 12 czerwca:
  • w godzinach 11.00, 14.00 i 17.00 zapraszamy na ok. 40 minutowe oprowadzanie z prezentacją urządzeń – prosimy o REJESTRACJĘ na wybraną godzinę: fablab@fablabmalopolska.pl (zapisy według kolejności zgłoszeń),
  • poza powyższymi godzinami, w czasie otwarcia FabLabu 10.00-18.00, zapraszamy bez rejestracji na krótki spacer po naszej przestrzeni.


MIEJSCE:

  • FabLab Małopolska, Kraków, ul. Królewska 65a


ORGANIZATOR:

  • Fundacja Inteligentna Małopolska


JAK DOJECHAĆ:

  • Dojazd do przystanku Biprostal lub Uniwersytet Pedagogiczny autobusami linii: 102, 144, 194, 704, 713 (ulica Królewska w remoncie).


MAŁOPOLSKI FESTIWAL INNOWACJI 10-16.06.2019


Małopolski Festiwal Innowacji to wydarzenie umożliwiające spotkanie środowisk akademickich z biznesem i ułatwiające ich konkretną współpracę. Ma ona przynieść obu stronom wymierne korzyści. Zadaniem festiwalu jest także promowanie transferu technologii, innowacyjności, przedsiębiorczości, a także przekazanie zainteresowanym konkretnej wiedzy na ten temat. 


Adresatami festiwalu są przedsiębiorcy, pracownicy naukowi, studenci i instytucje otoczenia biznesu. To dla nich, w wybranych miastach Małopolski, przygotowanych będzie szereg wydarzeń poświęconych innowacjom i przedsiębiorczości. Uczestnicy festiwalu spotykają się na konferencjach, szkoleniach czy warsztatach. Prowadzone są dyskusje, odbywają się wystawy.


Więcej informacji o Małopolskim Festiwalu Innowacji : 
https://www.facebook.com/innowacyjnamalopolska
https://www.innowacyjna.malopolska.pl/malopolski-festiwali-innowacji/

05 czerwca 2019