DZIEŃ OTWARTY W FABLABIE MAŁOPOLSKA (23.07.2019)

FabLab Małopolska to rodzaj pracowni lub małego laboratorium, gdzie każdy może zrealizować swoje pomysły. W przestrzeni FabLabu można samodzielnie pracować na profesjonalnym sprzęcie. Znajduje się tutaj sześć pracowni: projektowa, druku 3d, krawiecka, modelarska, elektroniki i fotograficzna, w których można skorzystać m.in. z frezarki i lasera cnc, hafciarki, overlocka czy drukarki 3D. Pracownie znajdują się
pod opieką doświadczonych specjalistów, którzy chętnie udzielą wskazówek i pomocy osobom korzystającym z maszyn. W naszych pracowniach regularnie odbywają się warsztaty, na których można rozwinąć pasje i umiejętności. Jest to przestrzeń otwarta dla wszystkich: dla przedsiębiorców, freelancerów, osób aktywnych zawodowo, studentów ale też dzieci, młodzieży jak i seniorów.

 


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DZIEŃ OTWARTY W FABLABIE MAŁOPOLSKA

 

Będziecie mogli sprawdzić czy wyposażenie FabLabu umożliwi Wam tworzenie i realizowanie projektów oraz poznać miejsce, w którym można spędzać wolny czas uczestnicząc w warsztatach lub korzystając indywidualnie z urządzeń FabLabu.

 

KIEDY?

 • 23 lipca:
   
 • w godzinach 17.30, 18.30, 19.30, 20.30 zapraszamy na ok. 40 minutowe oprowadzanie – prosimy o REJESTRACJĘ na wybraną godzinę:
  fablab@fablabmalopolska.pl (zapisy według kolejności zgłoszeń),

   
 • poza powyższymi godzinami, w czasie otwarcia FabLabu 10.00-18.00, zapraszamy bez rejestracji na krótki spacer po naszej przestrzeni,
   
 • w pracowni krawieckiej od godziny 17.30 kolejny raz będziemy wspólnie szyć poduszki-serca dla osób po mastektomii. Pragniemy, by każdy pacjent po zabiegu miał dostęp do poduszeczki - serca. Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

 

ZAPRASZAMY DO WSPARCIA PROJEKTU SERCE OD SERCA

 

MIEJSCE:

 • FabLab Małopolska, Kraków, ul. Królewska 65a

 

ORGANIZATOR:

Fundacja Inteligentna Małopolska

 

JAK DOJECHAĆ:

Dojazd do przystanku Biprostal lub Uniwersytet Pedagogiczny autobusami linii: 102, 144, 194, 704, 713 (ulica Królewska w remoncie).

12 lipca 2019