DOSKONALENIE TECHNIK SZYCIA (07.12.2018)

W trakcie szkolenia, uczestnicy uszyją kosmetyczkę zapinaną na zamek z ociepliną i podszewką. Kursanci samodzielnie wykroją poszczególne elementy kosmetyczki, zapoznają się z techniką wszywania zamka i podszewki. Przy użyciu owerlocka zabezpieczą krawędzie wewnętrzne wykonywanego elementu.

 

Szkolenie dedykujemy wszystkim zainteresowanym patchworkiem.

 

 

 • Odbędzie się ono 7 grudnia 17.00-20.00 w  FabLabie Małopolska, przy ul. Królewskiej 65a w Krakowie w pracowni krawieckiej.

 

 • Adresatami szkolenia są osoby ze znajomością podstaw szycia. Do udziału w szkoleniu potrzebna jest minimalna znajomość szycia na maszynie. Młodzież od 16 r.ż. proszona jest o przedstawienie zgody rodziców na udział w zajęciach.

 

 • W wydarzeniu może wziąć udział od 1-6 osób. Jest to druga część szkolenia, pierwszą były podstawy szycia na maszynie z wykonaniem torby dwustronnej ).

 

 • Szkolenie jest płatne. 50zł za 180 mnin zajęć. Uczestnik zobowiązany będzie do uregulowania należności za szkolenie na konto Fundacji „Inteligentna Małopolska” - numer rachunku bankowego:90 1020 2892 0000 5902 0665 2400.

 

 • Zgłoszenie należy dokonać mailowo na adres katarzyna.janiw@fablabmalopolska.pl
  O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie prowadzący szkolenie, podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest kolejność zgłoszeń.
  O kwalifikacji w szkoleniu uczestnicy zostaną poinformowani za pomocą maila zwrotnego. Wymogiem koniecznym wzięcia udziału w warsztatach jest uprzednie dostarczenie dyspozycji przelewu na wskazane w mailu konto. 
  Termin przesyłania zgłoszeń do 07.12.2018 r. Termin uregulowania opłaty do 07.12.2018 r. Na zajęcia prosimy przynieść potwierdzenie wpłaty na konto.

 

 • Zajęcia przeprowadzi Katarzyna Janiw, pasjonatka, prowadząca warsztaty szycia dekoracyjnego dla dorosłych i dzieci, mająca w swoim dorobku udział w wystawach patchworku w Domu Kultury.
   
29 listopada 2018