CZWARTEK, 17 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

 

9:00 - 11:00 - "Jak zbudować biznes medialny. Od zera do milionera." - Rafał Romanowski - founder Re:view.

 

 • Na warsztacie spróbujemy wymyślić, zbadać, obliczyć, rozrysować nasz medialny projekt marzeń. Postaramy się, aby nasz portal internetowy, radio z audycjami czy kanał telewizyjny wysokiej jakości był nie tylko interesujący dla odbiorców, ale i dawał nam mnóstwo frajdy i satysfakcji nam samym.
   

 

16:00 - 18:00 -  "Sztuczna inteligencja - o czym trzeba pamiętać wdrażając ją do swojego przedsiębiorstwa." - Anna Wyszecka - doktorantka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, zajmująca się problematyką  sztucznej inteligencji. W pracy zawodowej zajmuje się ochroną danych osobowych w jednej z największych  instytucji finansowej.

 

 


 

PLAN WYDARZEŃ

 

ŚRODA, 16 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

 

9:00 - 11:00 - „Dajcie mi pomysł, a poruszę ziemię." - Anna Sowa-Jadczyk - Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu; Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Rzecznik patentowy w Kancelarii Kondrat i Partnerzy.
 

 • W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił w trakcie ćwiczeń z zakresu sprzedaży własnych pomysłów. Jak wygląda spotkanie z dawcą kapitału? Jak uchronić się przed „klątwą wiedzy” i „klątwa marketingowca”? Wystarczy wiedzieć, jakie są standardy, od czego powinno się zacząć, co inwestorzy chcą mieć jak na dłoni a co może zostać pominięte. A o tym wszystkim na naszych warsztatach.

 

11:15 - 13:15 - „Show a merytoryka - jak robić biznes w edukacji” - Magdalena Jarzębowska  - współzałożycielka, główny nauczyciel i autor scenariuszy w firmie edukacyjnej JAKU Edukacja przyrodnicza, członek zespołu opracowującego wystawy Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.

 

 • Na warsztacie spróbujemy razem zastanowić się m.in. czy fakt, że dobrze uczę, oznacza automatycznie, że odniosę sukces w edukacji, kto tak naprawdę będzie moim klientem oraz czy w edukacji da się pogodzić to, co dla mnie ważne z brutalną rzeczywistością rynku.
   

 

13:30 - 15:30 - „Jak rozpocząć działalność z innowacyjnym zastosowaniem dronów” - Renata Papież i Dominik Kulpiński - właściciele firmy RENDOS - zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem i produkcją profesjonalnych dronów.

 

 • Start-up czy mała innowacyjna firma? Którą drogę rozwoju wybrać? Innowacyjne wykorzystanie dronów - the sky is the limit? Jak poszukiwać nowych obszarów usług.


15:45 - 17:45 -  „Biznes oparty na pasji” - Łukasz Potępa i Kamil Kubica - właściciele Mammoth Racing Concepts, firmy projektującej modele zdalnie sterowane.

 

 • Na warsztacie porozmawiamy jak budować biznes oparty na pasji od projektu studenckiego do samodzielnej działalności gospodarczej. Udowodnimy, że można zarobić nawet na "autkach na pilota".
   

 

Aby zapisać się na warsztat wyślij wiadomość na adres makerlab@fablabmalopolska.pl, a w temacie wiadomości wpisz temat warsztatu oraz datę.

 

Jeśli są jeszcze miejsca - dostaniesz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem udziału.
 

Czekamy na każdego w Was!

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Projekt BusinessMaker to cykl spotkań upowszechniających wiedzę z zakresu przedsiębiorczości szczególnie w branży kreatywnej, a także możliwości pozyskiwania funduszy na otwarcie i rozwój swojej działalności gospodarczej.

 

Projekt skierowany jest do studentów kierunków kreatywnych i technicznych, a także wszystkich tych, niezależnie od wieku i profilu uczelni, którzy poszukują możliwości zaprezentowania kreatywnych pomysłów i stworzenia nowych rozwiązań, które mogą znaleźć odzwierciedlenie w życiu codziennym.

 

Zapisz się na warsztat - udział w warsztatach jest bezpłatny.

O PROJEKCIE

Chcesz zrobić biznes, ale nie wiesz jak wygląda to z praktycznego punktu widzenia? Jak zacząć? Skąd zdobyć finansowanie? I czy można zrobić biznes oparty na swojej pasji?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci, praktycy biznesu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w formie warsztatów. 

EN