„HALLOWINOWY” WIECZÓR Z FABLABEM

Zapraszamy na rodzinne zajęcia kreatywne, w trakcie których wykonamy wspólnie ozdoby „hallowinowe”.  Spotkanie odbędzie się w środę 31 października w FabLabie Małopolska, przy ul. Królewskiej 65a w Krakowie. Startujemy od godziny 16tej.

 

  • Zaczniemy od projektowania a następnie przejdziemy do realizacji swoich pomysłów. Materiały, z których będziemy konstruować ozdoby „hallowinowe” to przede wszystkim: filc, sklejka, plexi. Spotkanie będzie miało wymiar edukacyjny, gdyż rodzice z dziećmi poznają zasadę działania lasera CNC oraz innych technologii obróbki materiałów.

 

  • Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku 6 do 10 lat. Każde dziecko może przyjść z jednym z rodziców. Na zajęcia w każdej z tur możemy przyjąć po sześcioro dzieci z rodzicami.

    I tura - od 16.00 do 18.00 (sześcioro dzieci z rodzicem)
    II tura - od 18.00 do 20.00 (sześcioro dzieci z rodzicem)
     
  • Zgłoszenie należy wysłać na adres: dominik.kulpinski@fablabmalopolska.pl W zgłoszeniu proszę podać Imię i Nazwisko dziecka i opiekuna oraz turę, w której chce się uczestniczyć Zgłoszenia przyjmujemy do 30.10.2018 r. O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowe potwierdzenie. Zajęcia są bezpłatne.

 

BĘDZIE STRASZNIE, STRASZNIE FAJNIE : )

 

 

22 października 2018